sobota, 20 lipca 2013

"Możesz być kim chcesz "

Kolejna super piosenka "mojego Boga", Mesajaha - Możesz być kim chcesz. Naprawdę warto posłuchać kilku jego utworów. Polecam i przepraszam za moją ostatnią nieobecność (wielkie sprzątanie w domu).
*    *    *
Ref.
Możesz robić to co chcesz,
Możesz być kim chcesz
Możesz żyć jak chcesz
Przed Tobą setki dróg stoi otworem
Ty stoisz przed wyborem od ciebie to zależy, którą wybierzesz /x 2

Ale każda droga wymaga poświęceń
Nie ma tak że coś samo z nieba Ci wpadnie w ręce
Dookoła każdy tylko chce więcej i więcej
Ja ciągle idę do przodu, ale powoli a nie pędzę
Każdy chciałby coraz więcej kasy więcej wrażeń,
Każdy chciałby być w samym centrum wiru wydarzeń,
Każdy chciałby władać ogniem, ale bez oparzeń,
Każdy chciałby mieć wszystko, lecz nie pozbyć się marzeń
Ja mówię Ci:

Ref.
Możesz robić to co chcesz,
Możesz być kim chcesz
Możesz żyć jak chcesz
Przed Tobą setki dróg stoi otworem
Ty stoisz przed wyborem od ciebie to zależy, którą wybierzesz /x 2


Mówili mi:
Ej Manolo
Po co ty robisz to
Przecież nikt nie słucha cię
Nawijasz tak nie wyraźnie,
A do tego wciąż jedziesz po bandzie
Ty prawie nic nie pamiętasz
No bo ciągle jarasz gandzie
Ale robię to co kocham i Ty tez tak możesz bracie,
Bo na pewno są rzeczy na których dobrze znasz się
I nie mów ze nie masz zdolności,
No bo na pewno masz je a wiem ze wiele talentów masz
I wszystkie z siebie dasz je
Problemy w swoim życiu zwyciężasz je

Ja mówię Ci:

Ref.
Możesz robić to co chcesz,
Możesz być kim chcesz
Możesz żyć jak chcesz
Przed Tobą setki dróg stoi otworem
Ty stoisz przed wyborem od Ciebie to zależy, którą wybierzesz /x 2

Jesteś panem swego przeznaczenia
Od ciebie zależy to czy spełnia się marzenia,
Czy idziesz do przodu czy wokół się już nic nie zmienia
Czy jesteś królem życia czy nie masz nic do powiedzenia
Ja mowie Ci spełniaj woje sny
Tak to jest możliwe
Kolorów mogą nabierać nowe dni
Ty masz w sobie ta siłę
I choć nie zawsze sytuacje miłe
Cie spotykają
Przetrwają tylko ci co siłę w sobie maja

Ja mówię Ci:

Ref.
Możesz robić to co chcesz,
Możesz być kim chcesz
Możesz żyć jak chcesz
Przed Tobą setki dróg stoi otworem
Ty stoisz przed wyborem od Ciebie to zależy, którą wybierzesz /x 2
 *    *    *
Zawsze powinniśmy być sobą. Musimy sami decydować o tym jak chcemy żyć. Nikt nie przeżyje naszego życia za nas, więc nikt nie powinien nam mówić co mamy robić, kim być. Sami musimy podjąć tą decyzję. Zawsze będziemy dokonywać wyborów, np. jaką szkołę wybrać, gdzie pracować i w jakim zawodzie, posłuchać serca czy rozumu, zostać z przyjaciółmi czy z naszą miłością. Nie zawsze są to łatwe decyzje. Często musimy się chwilę zastanowić. Warto mieć jakiś cel, do którego się dąży. Moim aktualnym celem jest Szczytno (nie będę się w tym rozpisywać). Nadzieja, że dotrzemy do tego celu dodaje sił do walki z przeciwnościami losu.

1 komentarz:

  1. Boże, jak ja to dobrze rozumiem. W każdym bądź razie staram się być sobą ;) Pozdro

    OdpowiedzUsuń