sobota, 13 lipca 2013

"Jesteś najlepsza, mówię Ci to teraz i dziś."

Teraz coś specjalnego! Piosenka z dedykacją. 
Dla mojej najlepszej i najukochańszej przyjaciółki Zuzy w dowód wdzięczności za to, że jest przy mnie udostępniam tą piosenkę Ola - Obok mnie ( moja polonistka byłaby ze mnie dumna za taką dedykację :D ). Pozdrowienia dla Ciebie Mała. Buziaki :*
 http://www.youtube.com/watch?v=1La1AOLx6Go

( Tak na marginesie to są dwie wersje tej piosenki, ale ja osobiście wolę tą. )
*    *    *
Tekst:

Ze spokojem zamknę oczy swe,
Wiedząc, że Ty zawsze staniesz obok mnie.

Początki trudne, lecz bez przerwy staramy się
Tysiące kłótni i dzięki Tobie jestem tu wiesz.
Twoja przyjaźń cenna, dla mnie najważniejsza jest
Twoje łzy bardzo ranią mnie (i Ty to wiesz).
Nie patrząc wstecz zawsze chciałaś pomagać mi
Jesteś najlepsza
Mówię Ci to teraz i dziś.
Nie ważne dzień czy noc, na mnie możesz liczyć non stop
Nie zaważając na nic zawsze będę obok.

Wznieść się na szczyt prosto jest,
Gdy ma się osobę która wesprze cię.
Nie udany ruch masz dosyć już
On przy tobie na zawsze zostanie tu.
Dziękuję też za wszystkie chwile złe,
W których ciągle byłaś obok mnie.
Nasz wspólny płacz i gniew nie raz
Zbliżyły nas do siebie i to jak.

Sugestią innych nigdy nie kierujesz się,
Zawsze sama decydujesz czego chcesz.
Czas spędzony razem z Tobą zawsze wiesz
Gdy jesteś obok wtedy wiem, że dobrze jest.
Mimo wszystko z Tobą dojdę na sam brzeg
Nie pozwolę by ktoś skłócił nas, o nie!
Te wspomnienia, w których jesteś Ty,
Nie odejdą, gdyby rzeczywistość poszła w dym.

Nasze historie, które rozwijają się wciąż
Sentymentalnie podążam za nimi choć.
Każdy człowiek w swoim życiu osobę ma
A której ma oparcie nie jeden raz.
Bez przyjaciół ciężko wybrać jedną z dróg.
Przy której się okaże, który to twój wróg.
Ci prawdziwi, którzy nigdy nie opuszczą Cię
Z biegiem czasu w końcu zorientujesz się.

Wznieść się na szczyt prosto jest,
Gdy ma się osobę która wesprze cię.
Nie udany ruch, masz dosyć już
On przy tobie na zawsze zostanie tu.
Dziękuję też za wszystkie chwile złe,
W których ciągle byłaś obok mnie.
Nasz wspólny płacz i gniew nie raz
Zbliżyły nas do siebie i to jak.

Sugestią innych nigdy nie kierujesz się,Zawsze sama decydujesz czego chcesz.
Czas spędzony razem z Tobą zawsze wiesz
Gdy jesteś obok wtedy wiem, że dobrze jest.
Mimo wszystko z Tobą dojdę na sam brzeg
Nie pozwolę by ktoś skłócił nas, o nie!
Te wspomnienia, w których jesteś Ty,
Nie odejdą, gdyby rzeczywistość poszła w dym.
*    *    *
Piosenka mówi o przyjaźni. O tym, że nie nie zawsze jest łatwo, ale wtedy wspiera nas ta druga osoba - przyjaciel/przyjaciółka. Bez takiej osoby byłoby na prawdę ciężko. Mimo kłótni i sporów zawsze możemy liczyć na przyjaciela. Wspomnienia z taką osobą są zawsze bardzo dobre. Z nią nie da się nudzić.
*    *    *
Kolejny post miał być jutro, ale nie wiem czy będę miała na to czas, dlatego dodaję go dziś. Jutro wciągu dnia będę mieć gości, a wieczorkiem ognisko zapoznawcze z nowym księdzem w parafii. Więc jak to mówi Jerzy Owsiak: Oj będzie się działo!! :D 
Pozdrawiam ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz