Jestem w trakcie czytania 3 książek (tak dobrze czytacie). Ale to tylko
dla tego, że w pierwszej - "Dziewczyny z Akademii Gallagher" czekam na
tłumaczenie kolejnej 5 już części, w drugiej - "Dziewczyny z Hex Hall"
czekam na tłumaczenie kilku ostatnich rozdziałów 3 części, a w między
czasie z nudów czytam "Akademia Wampirów" (tu jestem na 5 części).
Wszystkie te książki są na prawdę boskie!! Inne książki też czekają w
kolejce.
Czytam e-booki, ale tylko dlatego, że są łatwo dostępne i zawsze "mam
je pod ręką". Do bibliotek i księgarń nie lubię chodzić, bo nigdy nie
mogę trafić na to co chcę przeczytać ( jestem na prawdę bardzo wybredna
jeśli chodzi o książki ).
Wszystkich, ale to na prawdę wszystkich zachęcam do czytania. To naprawdę wspaniała przygoda :D
* * *
A tak przy okazji to z zaplanowanego ogniska nici. Ale i tak się nie nudziłam.
Dziękuję Ci Madziu za miło spędzony wieczór. Oby było ich więcej :**



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz