niedziela, 14 lipca 2013

Books, books everywhere!!

 Przyszedł czas na opisanie mojej kolejnej pasji, czyli czytanie książek. Kiedy byłam mała to nie lubiłam czytać. Uważałam to za zwykły, kolejny obowiązek nałożony przez rodziców. Ale ostatnio to się zmieniło. Teraz to czysta przyjemność. Moja odskocznia od rzeczywistości.
  
  Jestem w trakcie czytania 3 książek (tak dobrze czytacie). Ale to tylko dla tego, że w pierwszej - "Dziewczyny z Akademii Gallagher" czekam na tłumaczenie kolejnej 5 już części, w drugiej - "Dziewczyny z Hex Hall" czekam na tłumaczenie kilku ostatnich rozdziałów 3 części, a w między czasie z nudów czytam "Akademia Wampirów" (tu jestem na 5 części). Wszystkie te książki są na prawdę boskie!! Inne książki też czekają w kolejce.
 
  Czytam e-booki, ale tylko dlatego, że są łatwo dostępne i zawsze "mam je pod ręką". Do bibliotek i księgarń nie lubię chodzić, bo nigdy nie mogę trafić na to co chcę przeczytać ( jestem na prawdę bardzo wybredna jeśli chodzi o książki ).
  Wszystkich, ale to na prawdę wszystkich zachęcam do czytania. To naprawdę wspaniała przygoda :D
*    *    *
A tak przy okazji to z zaplanowanego ogniska nici. Ale i tak się nie nudziłam.  
Dziękuję Ci Madziu za miło spędzony wieczór. Oby było ich więcej :**







 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz