Wczoraj udało mi się przejechać ok. 13 km w czasie nie całej godziny. Jak dla osoby z tak słabą kondycją to duże osiągnięcie, które niestety zostawiło tymczasowy ślad na moim organizmie w postaci bólu nóg (masakra, przydałby się przystojny masażysta ;D). Ale trzeba się trochę pomęczyć.
A dziś do posłuchania polecam:
http://www.youtube.com/watch?v=QhxPBrxxaqc





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz