środa, 10 lipca 2013

Kilka słów o mnie...

Piszę bloga pierwszy raz. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie dobrze. Muzyka bardzo mi pomaga w życiu. Wskazuje drogę, jaką mam pójść. Będę udostępniać tu piosenki, które ubóstwiam, ich teksty, czasami moją interpretację. Będę także pisać o moim hobby, czyli jazda rowerem i czytanie książek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz