niedziela, 11 sierpnia 2013

"Wszyscy jesteśmy zwycięzcami"

Na początek chciałam Was najmocniej przeprosić za moją nieobecność. Było to spowodowane problemami z Internetem. Mam nadzieję, że to już się nie powtórzy ;)
*    *    *
A oto i kolejna piosenka: LemON-Nice. Polecam i życzę miłego słuchania. http://www.youtube.com/watch?v=WderG_DxTvo
*    *    *
Tekst:
Gdybyś powiedziała mi, że kiedyś będą tutaj wszyscy
Nigdy bym nie zwątpił w to co mam
Gdybym dostrzegł cię u mego boku w mojej bitwie wcześniej
Wtedy czułbym, że nie jestem sam

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj

Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień
Wstań by biec, bo istnieć nie znaczy żyć
Weź się w garść, ten dzień jest twoim dniem
A wierzę, że będzie dla każdego z nas piękno w naszych sercach

Gdybym nie był sobą, gdybym w mojej bitwie miał kogoś -
Czy bym wtedy zwątpił i wciąż stał?
Gdyby każda strata mogła zysk dać i na mojej drodze,
Gdyby każdy kolec różę miał...

Komutując miejsce słów, migawki zobacz
Jest ryzyko oswojenia -na -na nadal
Zbędna mowa, nowa krótko skrzydła
Miękkość kości, kielich, ból, łapacz snów

Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień
Wstań by biec, bo istnieć nie znaczy żyć
Weź się w garść, ten dzień jest twoim dniem
A wierzę, że będzie dla każdego z nas piękno w naszych sercach

Potrafimy kochać i marzyć
Dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...

Tak wiele serc, wiele słów, wiele snów jest w nas
Tak wiele łez, wiele chwil, jest w nas
Tak wiele serc, wiele słów, wiele snów jest w nas
Tak wiele ciepła jest w nas, jest w nas

Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień
Wstań by biec, bo istnieć nie znaczy żyć
Weź się w garść, ten dzień jest twoim dniem
A wierzę, że będzie dla każdego z nas piękno w naszych sercach
*    *    *
 Żyć to nie znaczy tylko oddychać. Żyć to znaczy każdego dnia odkrywać świat na nowo. Wstawać z łóżka mimo niechęci. Wierzyć, że następny dzień będzie lepszy. Nie zawsze jest tak jakbyśmy sobie to zaplanowali. Ale nigdy nie zmieniaj się tylko dlatego, że komuś nie pasuje to jak się zachowujesz, wyglądasz. Możesz udawać kogoś kim nie jesteś, ale wtedy będziesz zerem w oczach Twoich prawdziwych przyjaciół. Idź własną drogą. Podejmuj własne wybory. Pamiętaj, że to Ty żyjesz swoim życiem, a nie inni. WSZYSCY JESTEŚMY ZWYCIĘZCAMI!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz