niedziela, 18 sierpnia 2013

Nowość !!

Witam wszystkich czytaczy mojego bloga. Chcę zaproponować Wam pewną nowość w blogu. Chciałabym zrobić taką listę hitów, oczywiście z Waszym udziałem. Wy przez tydzień wysyłalibyście mi tytuły i autorów piosenek, które uważacie za najlepsze, które Wam się najbardziej podobają. A ja co tydzień w niedzielę będę publikować listę Waszych ulubionych hitów. Coś takiego jak "Gorąca 20" w radiu ESKA. Mój e-mail to: lenapardo5@gmail.com Mam nadzieję, że pomysł Wam się spodoba i będziecie chętnie w nim uczestniczyć :D
 Pozdrawiam,
Lenka :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz