I feel good!! tyryryryryryry... :D Wspaniała piosenka na dzisiejszą pogodę. Świetnie rozwesela. Chyba nie muszę jej nikomu interpretować. Jest prostą piosenką o wielkiej mocy!! James Brown - I feel good http://www.youtube.com/watch?v=SzlpTRNIAvc
* * *
Tekst: Wo! I feel good, I knew that I wouldn't if
I feel good, I knew that I wouldn't if
So good, so good, I got you
Wo! I feel nice, like sugar and spice
I feel nice, like sugar and spice
So nice, so nice, I got you
When I hold you in my arms
I know that I can do no wrong
and when I hold you in my arms
My love won't do you no harm
and I feel nice, like sugar and spice
I feel nice, like sugar and spice
So nice, so nice, I got you
When I hold you in my arms
I know that I can't do no wrong
and when I hold you in my arms
My love can't do me no harm
and I feel nice, like sugar and spice
I feel nice, like sugar and spice
So nice, so nice, well I got you
Wo! I feel good, I knew that I wouldn't of
I feel good, I knew that I would
So good, so good, 'cause I got you
So good, so good, 'cause I got you
So good, so good, 'cause I got you
* * *
Tłumaczenie:
Czuję się świetnie - wiedziałem, że teraz będę
Czuję się świetnie - wiedziałem, że teraz będę
Tak świetnie, tak świetnie, mam Ciebie!
Czuję się przyjemnie, jak cukier i przyprawy.
Czuję się przyjemnie, jak cukier i przyprawy.
Tak przyjemnie, tak przyjemnie, mam Ciebie!
Kiedy trzymam Cię w ramionach,
wiem, że nie mogę zrobić nic złego
i kiedy trzymam Cię w ramionach,
moja miłość nie chce wyrządzić Ci żadnej krzywdy!
Czuję się przyjemnie, jak cukier i przyprawy.
Czuję się przyjemnie, jak cukier i przyprawy.
Tak przyjemnie, tak przyjemnie, mam Ciebie!
Kiedy trzymam Cię w ramionach,
wiem, że nie mogę zrobić nic złego
i kiedy trzymam Cię w ramionach,
moja miłość nie chce wyrządzić Ci żadnej krzywdy!
Czuję się przyjemnie, jak cukier i przyprawy.
Czuję się przyjemnie, jak cukier i przyprawy.
Tak przyjemnie, tak przyjemnie, mam Ciebie!
Czuję się świetnie - wiedziałem, że teraz będę
Czuję się świetnie - wiedziałem, że teraz będę
Tak świetnie, tak świetnie, bo mam Ciebie!
Tak świetnie, tak świetnie, bo mam Ciebie!
Tak świetnie, tak świetnie, bo mam Ciebie!
Czuję się świetnie - wiedziałem, że teraz będę
Tak świetnie, tak świetnie, mam Ciebie!
Czuję się przyjemnie, jak cukier i przyprawy.
Czuję się przyjemnie, jak cukier i przyprawy.
Tak przyjemnie, tak przyjemnie, mam Ciebie!
Kiedy trzymam Cię w ramionach,
wiem, że nie mogę zrobić nic złego
i kiedy trzymam Cię w ramionach,
moja miłość nie chce wyrządzić Ci żadnej krzywdy!
Czuję się przyjemnie, jak cukier i przyprawy.
Czuję się przyjemnie, jak cukier i przyprawy.
Tak przyjemnie, tak przyjemnie, mam Ciebie!
Kiedy trzymam Cię w ramionach,
wiem, że nie mogę zrobić nic złego
i kiedy trzymam Cię w ramionach,
moja miłość nie chce wyrządzić Ci żadnej krzywdy!
Czuję się przyjemnie, jak cukier i przyprawy.
Czuję się przyjemnie, jak cukier i przyprawy.
Tak przyjemnie, tak przyjemnie, mam Ciebie!
Czuję się świetnie - wiedziałem, że teraz będę
Czuję się świetnie - wiedziałem, że teraz będę
Tak świetnie, tak świetnie, bo mam Ciebie!
Tak świetnie, tak świetnie, bo mam Ciebie!
Tak świetnie, tak świetnie, bo mam Ciebie!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz